Новини

Ексклюзивна пропозиція по купівлі житла в розстрочку від ЖК «Мрія Золочів»

Три кроки до власної квартири вашої мрії
Будівельна компанія «КомфортБудПлюс» (Comfort Build Plus (CBP)) спільно з Товариством з Додатковою відповідальністю «Центр інвестицій в нерухомість» з 1.09.2017 року запроваджує Програму купівлі житла в розстрочку до 3 років. Купити квартиру від забудовника можна у розстрочку терміном від 6 місяців до 3-х років. При цьому, якщо ви оформлюєте платежі на півроку — відсотки не нараховуються.Забудовник «КомфортБудПлюс» оголошує про вигідну трирічну розстрочку на придбання житла у новобудові.

Мінімальний місячний розмір внеску — 6900 грн. Отримати розстрочку може будь-яка особа без довідки про доходи за умови сплати першого внеску не менше 50% вартості квартири.

«Якщо термін повної сплати складає більше 6 місяців, то вам доведеться сплатити відсотки, які значно менші за банківські. Розмір комісії залежить від метражу квартири, суми першого внеску та терміну розстрочки (1, 2 або 3 роки). Приміром, комісія на однокімнатну квартиру на 40 кв.м. із розстрочкою на рік складе 19 тис. гривень», — розповідає, представник ЖК «Мрія Золочів».

У будинку, згідно плану, будуть переважно однокімнатні квартири квадратурою від 40 до 47 кв.м та двокімнатні від 70 кв.м. Всі з можливістю індивідуального підходу до планування квартир і великими панорамними вікнами.

Якщо Вас зацікавила дана послуга, зробіть всього три кроки:

  • Звернутися в центр продаж та обрати вільну квартиру в м. Золочів, вул. Сковороди 1, тел. 0963451415.
  • Заповнити анкету, та самостійно, або через Центр продажу відправити в ТДВ “Центр інвестицій в нерухомість” rozstrochka@gmail.com тел. 0443310050, 0683030050.
  • Отримати позитивне рішення (протягом 3 годин) та з’явитися в центр продажу з паспортом та кодом для оформлення договору.

Деталі за телефоном:+380963451415

ЖК «Мрія Золочів» — Ваші мрії втілюються в життя!