Новини

У Чернігові відбулося урочисте освячення будівництва багатоквартирного комплексу «Мрія Чернігів»
У Чернігові відбулося урочисте освячення будівництва багатоквартирного житлового комплексу «Мрія Чернігів» по вулиці Бєлова 37/6.  Урочистий чин закладки і посвяти зробив ієрей Валентин, який також попросив у Господа допомоги для доброго завершення необхідної для людей справи.
 ЖК «Мрія Чернігів» — це цегляний десятиповерховий будинок з зовнішнім утепленням з просторими, сучасними квартирами з індивідуальним опаленням. У будинку, згідно з планом, будуть переважно однокімнатні квартири площею від 40кв.м. до 48 кв.м. та двокімнатні від 54 кв.м. За три роки існування компанії збудовано і здано в експлуатацію 6 житлових будинків.
 На будівельній площадці на данний момент ведуться роботи по кладці першого поверху і монтажу монолітних блоків. Вже закінчилось підведення необхідних комунікацій ( електроенергія, газ, вода),  і монтажу свайно-монолітного фундаменту.
 Для кліентів є можливість оформити безвідсоткову розтрочку з платежами на півроку.
 Від забудовника «КомфортБуд Плюс» діє програма з вигідною трирічною розстрочкою на придбання житла у новобудові спільно з Товариством з Додатковою відповідальністю «Центр інвестицій в нерухомість». Купити квартиру можна в розстрочку терміном до 3-х років. Отримати розстрочку може будь-яка особа без довідки про доходи та застави майна за умови сплати першого внеску — 50%  вартості обраної квартири.
 Якщо термін повної сплати складає більше шести місяців то Вам доведеться сплатити від 7 до 10 відсотків, які значно менші за банківські. Розмір комісії залежить від метражу квартири та терміну розстрочки (1, 2 або 3 роки). Наприклад, комісія на однокімнатну квартиру 40 кв.м. із розстрочкою на рік складе — 18 тис. грн.
 ЖК «Мрія» – Ваші мрії втілюються в життя.
 Адреса будівництва житлового комплексу: м. Чернігів, вул. Белова, 37/6.
 Адреса центру продажу: м. Чернігів, вул. Белова, 37/6, тел. 0637442028, 0931394040, 0971394040.